Hayatta Herşey Var 13 Şubat Nuray Sayarı Burç Yorumları

Hayatta Herşey Var 13 Şubat pazartesi Beyaz TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Nur Viral’in sunumuyla yayınlanan Hayatta Her Şey Var programına her pazartesi olduğu günü Ünlü Astrolog Nuray Sayarı konuk oluyor. Nuray Sayarı burç yorumları ve Astroloji falıyla Beyaz Tv’de

Hayatta Herşey Var 13 şubat pazartesi günü program sunumu Nur Viral’in sunumuyla ekranlara geliyor. Hayatta Herşey Var izleyicileri Pazartesi günlerini iple çekiyor. Beyaz Tv ekranlarında aynı saatinde yayınlanacak.

Nur Viral’in sunumuyla Beyaz Tv ekranlarında yer alan Hayatta herşey var programının her pazartesi konuğu olan Nuray Sayarı bugün Beyaz Tv’de

Beyaz Tv ekranlarının sevilen sunucusu Nur Viral’in sunumuyla, Nuray Sayarı’nın konuk olduğu hayatta herşey var programı bugün Beyaz TV’de

Ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yorumuyla burç yorumları her pazartesi Beyaz Tv’de Hayatta Herşey Var programında yer almaktadır.
Nuray Sayarı 13 Şubat pazartesi Hayatta herşey var programında burçların özelliklerini ve yeni yılda burçları nelerin beklediğini anlatacak. Ayrıca fotoğraflara bakarak ilişki yorumları yapmaya devam ediyor. Bugün Oğlak burcuna yoğunluk verilecek.

Nuray Sayarı Burç Yorumları 13 Şubat 2017 tarihinde Beyaz TV ekranlarında yer alacak. Video yayınlandığında güncellenecek.
Nuray Sayarı 13 şubat hayatta her şey var, hayatta herşey var nuray sayarı, nuray sayarı burç yorumları 13 şubat
video güncellendi izleyebilirsiniz.


Hayatta Herşey Var 13 Şubat Nuray Sayarı Burç Yorumları (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Anonim dedi ki:

  Televizyonum bozuldu.açtım tııs yapıp gitti.hayatta herşey var proğramını canlı verin.

 2. Anonim dedi ki:

  Yengeç burcugünlük

 3. irode dedi ki:

  Yengeç burcugünlük

 4. Ayşe civelek dedi ki:

  Nuray sayari geçen pazartesi Boğalar çok şanslı olacak dedi.ne yazıkki bahçemden odun ve tahta parçalarını kesmek için yeni aldığım Baltamı çaldılar.bugünde 13 şubat
  Televizyonum bozuldu.bugünkü hayatta herşey var proğramını seyredemedim.televizyonu yaptırana kadar televizyon seyredemicem ne yazıkki.

 5. Dilek Bulut dedi ki:

  koç burc aylardır aşk hayatı 4 yıldız. gezegenler hiç mi yer değiştirmiyor?

Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm

online